Карта GOLD от ПриватБанка

Символ Вашего успеха!
Ваше ім'я*
Телефон*
E-Mail
* Обов'язкові поля

Картка класу Gold від ПриватБанку
для успішних людей

Картка «Універсальна Gold» - міжнародна платіжна картка ПриватБанку. З нею Ви зможете користуватися як власними грошима на карті, так і кредитними коштами. На цю карту Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери.

Гроші на карті «Універсальна Gold» (як особисті, так і кредитні) доступні Вам в будь-якій точці світу в будь-який час доби.

Тарифи

 • Картка «Універсальна Gold»
Валюта картки гривні/долари США/євро/рублі РФ
Вартість оформлення безкоштовно
Щомісячний членський внесок за участь у GOLD-клубі 20 грн
Кредитний ліміт для карток у гривні
Валюта карты гривни / доллары США / евро / рубли
Стоимость оформления бесплатно
Ежемесячная плата за пользование картой
Ежемесячный членский взнос за участие в GoldКлубе -
Кредитный лимит -

* За всіма витратам, зробленими до 1 вересня 2014, відсотки нараховуватимуться за старою ставкою до повного повернення на карту суми, знятої в рахунок кредитних коштів до 1 вересня 2014.

Переваги для власників картки Gold

 • можливість звернутися на виділену для GOLD-клубу цілодобову лінію клієнтської підтримки за номером 0 800 504 707 або відправити лист на e-mail:
  gold-club@privatbank.ua;
 • спеціальні знижки до 30% у більш ніж 3000 елітних підприємствах України що входять в Дисконтний клуб «ПриватБанк VIP» (повний список партнерів - на www.vip.pb.ua);
 • преміальні пропозиції від MasterCard: співробітники цілодобової служби підтримки допоможуть Вам з усіх питань, пов'язаним з загубленими або вкраденими картами, терміновим отриманням готівки, адресами банкоматів, які приймають картки MasterCard, Maestro, Cirrus і т. д. До того ж Ви отримуєте знижки та бонуси при оплаті карткою MasterCard (докладніше - на сайті www.mastercard.com );
 • можливість замовити додаткову іменну картку з фото MasterCard World;
 • можливість скористатися в будь-якій точці світу послугою «Екстрена видача готівки або нової карти»
 • можливість зберігати цінності в сейфових комірках ПриватБанку;
 • участь в преміальних програмах платіжної системи VISA.
Платіжна система Оформлення Щомісячний членський внесок за участь у GoldКлубi Валюта Ім'я та фото на карті Кредитний ліміт Можливість випуску доп.карти Можливість випуску додаткової персоналізованої карти "MasterCard World"
Золота картка для выплат MasterCard Безкоштовно
20 грн
UAH,
USD,
EUR,
RUR
- -
Картка "Унiверсальна" Gold Visa и MasterCard Безкоштовно
20 грн
UAH,
USD,
EUR,
RUR
-

Пільговий період - до 55 днів

У картки «Універсальна» Gold ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких процентів за користування!

У карток «Універсальна» Gold пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити проценти, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, у якому Ви скористалися кредитом.

Приклад: 5 березня Ви здійснили купівлю в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн, а 28 березня витратили з картки ще 700 грн кредитних коштів. 5 квітня довелося витратити з картки ще 1 500 грн. Погасивши тисячу до 25 квітня, Ви можете не турбуватися про ті 1 500 грн, що взяли на початку місяця – проценти на них не будуть нараховуватися до 25 травня! Раніше довелося б тримати в розумі дати всіх трьох знімань.

Приклад: на початку березня борг на Вашій картці становить 500 грн, 7 березня Ви витратили ще 1 000 грн у рахунок кредитних коштів. Щоб у березні не було нараховано проценти, до 25 числа Вам необхідно внести 500 грн. При цьому проценти на 1 000 грн не будуть нараховуватися до 25 квітня, оскільки в березні Ви погасили суму заборгованості на початок місяця, поповнивши свій рахунок на 500 грн.

Щоб Ви не платили зайвої комісії, ми регулярно нагадуємо, коли потрібно внести платіж.

Ми попіклувалися про те, щоб Ви не забули вчасно здійснити платіж. Нагадування про суму обов’язкового платежу буде щомісяця надходити Вам у SMS-повідомленні на мобільний телефон та електронною поштою. Також суму обов’язкового платежу Ви можете дізнатися самостійно за допомогою банкомата, термінала самообслуговування, звернувшись в онлайн чат або в Інтернет-банку «Приват24».

Чим картка «Універсальна Gold» відрізняється від картки «Універсальна»

 • Пріоритетне обслуговування – операції за карткою здійснюються без черги у Вашого персонального менеджера у будь-який час доби.
 • Знижена ставка за користування кредитним лімітом (усього 2,7%).
 • Максимальний розмір кредитного ліміту (до 50 000 грн)
 • Знижки для учасників GOLD-клубу та привілеї по всьому світі від MasterCard.
 • Можливість замовити додаткову іменну картку з фото MasterCard World.
 • Вибір валюти картки під час оформлення: долари США, євро, рублі РФ або гривня.

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Приват24

Мобільні додатки

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Оплата частинами

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки. А додаток SendMoney дозволяє надіслати гроші на будь-яку картку світу, знаючи тільки 16-значний номер картки одержувача. Ви можете голосом керувати додатком!

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як збільшити кредитний ліміт

Ви можете за 5 хвилин збільшити Ваш кредитний ліміт на 10% або отримати ліміт 500 грн, якщо у Вас на картці його ще немає! Для цього оформіть один або декілька банківських продуктів (картка-стикер PayPass, miniКАРТКА, іменна картка «Універсальна» з фото, міні-термінал, 3G-модем від PEOPLEnet), подавши заявку на сайті.

Детальніше

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Якщо Ви забули ПІН-код своєї картки чи боїтесь, що його знають шахраї, Ви можете в будь-який час та з будь-якої країни світу змінити його за допомогою звичайного SMS-повідомлення, вартість якого така сама, як і для будь-яких інших повідомлень.

Для зміни ПІН-коду надішліть SMS на номер 10060 з текстом PIN+ХХХХ
(ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Якщо Ви знаходитесь у роумінгу, номер для SMS +380674311250.

Не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або відтворюють порядок при лічбі, а також цифри своєї дати народження – ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Під час отримання нової картки чи перевупуску старої Вам обов’язково потрібно змінити PIN-код.
До зміни ПІН-коду карткою не можна користуватися.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 20 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розплачуватися в Інтернеті. Для цього необхідно через Приват24 відкрити картку для оплати в Інтернеті. Для безпеки Ви можете встановити інтернет-ліміт – суму, більше якої неможна буде витратити з Вашої картки протягом календарного місяця.

Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем – Google Play, App Store и PayPal.

Детальніше

10% річних на залишок власних коштів на картці «Універсальна Gold»

Зберігайте власні гроші на картці «Універсальна Gold» та отримуйте дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок). Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в Приват24 або через банкомат.

Детальніше

Оплата частинами

Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців! Здійснюйте купівлі в магазинах, підключених до послуги «Оплата частинами», оплативши карткою не всю їх вартість, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами.

При цьому Ви не платите жодних процентів і комісій і не надаєте жодних документів!

Детальніше

Зручна покупка квитків

Зручна зміна ПІН-коду

Регулярні платежі

SMS-банкінг

Оплата покупок в Інтернеті

Депозитна властивість

Картка Gold від ПриватБанку

* Залишаючи заявку на сайті та натискаючи кнопку «ЗАМОВИТИ»/«ЗАПОВНИТИ», Ви даєте банку згоду на опрацювання своїх персональних даних і підтверджуєте, що ознайомлені зі своїми правами, як суб’єкта персональних даних. Ознайомитися зі своїми правами як суб’єкта персональних даних Ви можете перейшовши за посиланням.


Публічне Акціонерне Товариство комерційний банк " ПриватБанк "Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р